23. 03. 2022.

Na temelju članka 9. st. 2. Zakona o obrazovanju odraslih (NN 17/07, 107/07, 24/10), Centar za cjeloživotno učenje i kulturu Bjelovar objavljuje Natječaj za predavača - vanjskog suradnika u svrhu realizacije programa osposobljavanja za poslove šivaća klasične odjeće - suknje, hlača, bluze i košulje za školsku godinu 2021./2022. za popunu radnih mjesta na nepuno određeno radno vrijeme.

PREDAVAČ/PREDAVAČICA PROGRAMA ZA ŠIVAČE

Radno mjesto

Mjesto rada: VIROVITICA, VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Drugi oblici rada

Radno vrijeme: 20 sati tjedno

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: Bez naknade

Natječaj vrijedi od: 23.03.2022.

Natječaj vrijedi do: 25.03.2022.

Radno iskustvo: Nije potrebno

Opis poslova: Pripremanje i izvođenje nastave za šivače klasične odjeće - suknje, hlače, bluze i košulje u trajanju od 52 sata.

Predavač iz obrazovnog sektora ekonomija, trgovina i poslovna administracija:

diplomirani inženjer tekstilne tehnologije

magistar inženjer tekstilne tehnologije

Prijavi je potrebno priložiti:

– životopis

– dokaze o stručnoj spremi (diploma, potvrda o pedagoško-psihološkoj izobrazbi)

Prijave se mogu slati:

- e-poštom na kontakt@cuk.hr,

- poštom na adresu: Centar za cjeloživotno učenje i kulturu, Vladimira Nazora 5a, Bjelovar s naznakom „Za natječaj“,

- osobno na adresu: Centar za cjeloživotno učenje i kulturu, Petra Preradovića 2/3 (između dvije Erste banke, 3.kat), Bjelovar.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose u roku od 3 dana od dana objave javnog natječaja na web stranicama Centra za cjeloživotno učenje i kulturu Bjelovar (www.cuk.hr).

Detaljnije informacije o programu i satnici mogu se dobiti radnim danom od 8 do 16 sati na adresi Petra Preradovića 2/3 ili putem telefona na 043 241 298.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

  Vijesti i događanja - Sve